Telewizja Światłowodowa

- Tym, co wyróżnia nową markę, jest wykorzystanie najbardziej zaawansowanej na rynku technologii, jaką jest światłowód, który już dziś umożliwia dostarczenie Internetu ponad 3 razy szybszego od łączy sieci kablowych (DOCSIS), ponad 10-krotnie szybszego od łączy telefonicznych (xDSL) oraz prawie 20-krotnie od łączy xDSL . Należy przy tym pamiętać, iż możliwości te będą z czasem znacząco wzrastać, tym bardziej, że wykorzystanie technologii FTTH nie przekracza w Polsce 0,65 proc. - informuje operator. - Jesteśmy przekonani, iż Telewizja Światłowodowa zmieni mapę polskiego rynku płatnej telewizji. Wykorzystanie światłowodów otwiera przed nami nowe możliwości, dzięki którym lokalni operatorzy będą mogli zaoferować abonentom najszybszy Internet wraz z najwyższej jakości usługą telewizji cyfrowej. Bogata i atrakcyjna cenowo oferta pakietowa to narzędzie silnie lojalizujące  abonentów, niezbędne do dynamicznego rozwoju każdej lokalnej sieci”

Technologia światłowodowa pozwala również na wykorzystane innowacyjnych rozwiązań takich jak możliwość oglądania treści TV na urządzeniach mobilnych, a w niedalekiej przyszłości także możliwość równoczesnego nagrywania kilku kanałów jednocześnie, czy przechowania nawet do 500 godzin nagranych programów. Cenioną usługą jest multiroom, dzięki której kontent TV będzie dostępny na dowolnej liczbie urządzeń w domu a w przypadku wybranych kanałów również poza nim. W zakresie usługi dostępu do Internetu, światłowód nie wprowadza ograniczeń znanych z innych technologii kablowych i bezprzewodowych, gdzie używanie łącza przez kilka osób w jednym czasie powoduje zauważalne spowolnienie transferu zwłaszcza przy wysyłaniu danych.

Nieograniczonej prędkości Internetu towarzyszy obraz TV w jakości Full HD oraz stabilność transferu, jak również brak technicznych limitów dotyczących liczby udostępnionych kanałów TV. Telewizja Światłowodowa oferuje dzisiaj ponad 240 kanałów, w tym ponad 80 w jakości HD. Do końca 2015 roku planowane jest dodanie 16 nowych kanałów, w tym HBO i Cinemax.

Umowa, Regulamin, Cennik

 

 

 

Zaufali nam: